Skip to main content

Showtec CO₂ 3/8 Q-lock Release Valve Closed system

SKU: HIGH-61022 Categorie: Merk:

Aanvullende informatie

Gewicht 0,878 kg
Afmetingen 24,5 × 7,5 × 14,5 cm
Serie

CO₂

Lengte (mm)

145 mm

Hoogte (mm)

68 mm

Breedte (mm)

135 mm

Gewicht

0.85 kg

Materiaal

Metaal

Kleur

Zilver

Gasaansluiting

Quick-Lock

Gastype

CO₂

Het Showtec CO2 Q-Lock systeem is een compleet assortiment producten om op een snelle en veilige manier allerlei CO2 sets te bouwen. Het kan zowel voor verhuur als voor vaste installaties worden toegepast. De Q-Lock producten zijn allemaal uitgerust met male en female quick lock koppelingen. Ze zijn voorzien van tegendrukventielen om te allen tijde een gesloten en veilig systeem te garanderen. Het CO2 Q-Lock assortiment bestaat uit slangen, splitters, combiners, een verdeler en diverse adapters. Met de splitters en de combiners is het mogelijk om meerdere shooters, FX Ice Jets of meerdere flessen in één systeem te integreren. De adapters worden gebruikt op de Showtec CO2 Ice Gun, FX Ice Jets of slangen met schroefdraad om ze te upgraden naar alle Q-Lock toepassingen.

Opmerking: Als u Q-Lock producten gebruikt, zorg er dan altijd voor dat uw Ice Guns en Ice Jets zijn voorbereid met CO2 3/8 Q-Lock vrouwelijke adapters.

Met het Q-Lock-ontluchtingsventiel kunt u een slang of hele installatie leegmaken. Als elektrische shooters worden gebruikt en de voeding is losgekoppeld kunt u met het ventiel het systeem veilig leegmaken. U kunt het ontluchtingsventiel ook gebruiken om in een systeem met meerdere flessen de druk van het systeem te halen en flessen te verwisselen. Daarvoor hebt u ook de Q-Lock-afsluitklep nodig, zodat er na de distributie geen CO₂ uit de installatie lekt.

Belangrijkste eigenschappen

Snelle en veilige aansluiting
Gesloten systeem
Bespaart CO₂-gas
Combineer meerdere flessen en slangen in één gesloten opstelling