Skip to main content

Showtec Shark Wash One

SKU: HIGH-45020 Categorie: Merk:

Aanvullende informatie

Gewicht 4,9 kg
Afmetingen 40,5 × 27 × 23,5 cm
Serie

Shark

Type Lichtbron

LED

Aantal Lichtbronnen

7

Vermogen Lichtbron

12 W

LED-kleuren

RGBWAUV

Verlichtingssterkte op 2 m

3350 lx

Lichtstroom (Totaal)

979 lm

Maximale Circulaire Stralingshoek

25°

Aansturing

Auto / DMX / Master Slave / Remote / Sound

DMX-kanalen

7 / 16

Protocollen

DMX

Scherm

OLED

Dimmerresolutie

8 bit

Dimmer

0-100 %

Strobe

0-20 Hz

Pan

540°

Tilt

230°

Pan-/tilt-resolutie

16 bit

Ingangsspanning

100-240 V AC 50/60 Hz

Vermogensverbruik

120 W

Zekering

2 A

Power Connector In

IEC

DMX-connector

XLR 3P In/Uit

DMX-connector In

XLR 3P

DMX-connector Uit

XLR 3P

Lengte (mm)

215 mm

Breedte (mm)

145 mm

Hoogte (mm)

300 mm

Gewicht

3.8 kg

IP-waarde

IP20 (Alleen Binnengebruik)

Behuizing

Metal / Plastic

Kleur

Zwart

Koeling

Axiale Ventilator

Montageopties

Beugel

Bevestigingspunt Veiligheidskabel

Ja

Veiligheidsogen

1

Maximale Omgevingstemperatuur

40 °C

Maximale Oppervlakte Temperatuur

80 °C

Meegeleverde Kabels

IEC-kabel

Meegeleverd Montagemateriaal

Beugel

De Showtec Shark-serie biedt veelzijdige bewegende lichteffecten met een hoge output, bestaande uit verschillende soorten moving heads. Elk fixture kan prachtige optische effecten creëren. Ze zien er stijlvol uit en zijn gemakkelijk te vervoeren, vast te zetten en in te stellen dankzij hun lichtgewicht ontwerp, montage met één klem en LED-display met gebruiksvriendelijke bedieningsknoppen en afstandsbediening.

De Shark – The Meg moving heads vallen op door hun krachtige lichtopbrengst en effectmogelijkheden en overtreffen de rest van de serie. Maar de fixtures in de rest van de serie zijn ook zeker niet te onderschatten! Neem bijvoorbeeld de Shark Spots. Zij bestrijken grotere gebieden met prachtige gobo- en spotbeelden. De Shark Beams daarentegen leveren een mooie, strakke, ver reikende bundel met verrassende effecten. Tot slot leveren de Shark Wash-fixtures kleurrijke bewegende lichteffecten met zachte randen, perfect voor een levendige kleurenmix op het podium.

Elk fixture biedt een breed scala aan bedieningsmogelijkheden, functies en effecten. Optionele maatwerk-flightcases zijn ook beschikbaar voor veilig en gemakkelijk transport.

De Showtec Shark Wash One is een compacte en betrouwbare 7 x 12 watt RGBWA-UV LED Wash Moving Head met een vaste 25° spreidingshoek, geschikt voor locaties met een laag plafond. Zijn dimmer en stroboscoop effecten kunnen worden bestuurd via DMX en master/slave in zowel handmatige, automatische en geluidsgestuurde modus. Daarnaast wordt de Shark Wash one geleverd met een infrarode afstandsbediening voor draadloze point-and-shoot-bediening. Met een enkele druk op de knop kun je geluidsgestuurde of automatische programma’s activeren, evenals elke andere beschikbare functie en effect.

Belangrijkste eigenschappen

7 x 12 W RGBWA+UV LED Wash Moving Head
25° vaste stralingshoek voor laag-plafond locaties
Compacte één klem ontwerp
Dimmer en stroboscoop functie
DMX en master/slave bestuurbaar
Infrarode afstandsbediening inbegrepen